Şirket Profili

Honda Otomotiv 1985 yılında Ankara'da Ömer Çifçi tarafından kurulmuş olup, 30 yıldır hızla büyüyerek birçok başarılı faaliyete imza atmıştır.

Firmamız Japon ve İngiliz Rover otomobillerinin alternatif yedek parça ithalatını, toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Geniş yedek parça stoğuna sahip olan firmamız, uygun fiyatlarının yanısıra, ithalat, satış ve satış sonrası hizmet sürecinde de daima en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. Amacımız kaliteli ürünlerle, kaliteli hizmeti bir arada sunabilmektir. Daima en iyi kalite, müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlar...

Firmamız ayrıca talep ve siparişleriniz doğrultusunda alternatif yedek parça ithalatı gerçekleştirmekte ve ihtiyacınız olan ürünleri tedarik etmektedir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve çalışanlarımızı daha mutlu edebilmek için her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz; bunun için yapılması gerekenleri toplantılarımızda değerlendirip ciddi kararlar alıyor ve uyguluyoruz. Her türlü öneriyi değerlendirmeye gayret gösteriyoruz!

En önemli şey "Müşteri memnuniyetini her zaman, herşeyin üstünde tutmak" ve biz bunu titizlikle yapıyoruz.

 

ÖMER ÇİFÇİ - HONDA OTOMOTİV