Honda Yedek Parça İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözümler!2015-09-08 23:42:22Honda araçların tüm modellerine ait orijinal ve alternatif yedek parçaları çok uygun fiyatlarla şirketimizde satılmaktadır. Üstelik garanti kapsamında ve kredi kartına taksit seçenekleri ile!

1985 yılından beri Ankara Büyük Sanayi'de yedek parça satışı yapan Ömer Çifçi Honda Otomotiv tüm yedek parçaları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Honda grubunda Türkiye'nin en zengin ve çeşitli yedek parça stoğuna sahip olan şirketimiz satışını yaptığı tüm yedek parçaları kendi deposundan temin etmektedir.

Honda orijinal yedek parçaları, her bir model için özel olarak üretilir, kalite ve dayanıklılık açısından zorlayıcı testlerden geçerler. Honda orijinal yedek parçalarının kullanılması; araçlarınızın performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak açısından önem taşır. Honda orijinal yedek parçalar, aracınızın ömrünü uzatır, araçtan alınacak maksimum performansı garanti ederken, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğini sağlar. Honda mühendislerince aracınızda Honda orijinal parça kullanımı tavsiye edilir.

Web sitemizde bulamadığınız yedek parçaları 0532 378 13 95 numaralı telefonumuzdan veya info@hondayedekparcasi.com yazışma adresimizden bize sorabilirsiniz.

Honda grubuna ait yedek parça ihtiyaçlarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

[Geri Dön]